- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2030-O SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2030-O SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2030-O SATELSkladom35,45 EUR28,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálny odber prúdu: 550 mA ; Farba: Oranžový ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% |
| Maximálny odber prúdu: | 550 mA |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Oranžový |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmery: | 300 x 195 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





