- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SV-BLADE-01/RED AMC
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SV-BLADE-01/RED AMC
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SV-BLADE-01/RED AMCSkladom35,35 EUR28,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 100 dB @ 1 m, 85 dB @ 3 m ; Farba: Biela / LED indikácia - Červená ; Napájanie: 13.8 V DC ( 11 ... 15 V DC ) ; Maximálny odber prúdu: 150 mA ; Prevádzková teplota: -25 °C ... 55 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | |
| Hlavné vlastnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | EN 50131-4:2010, Grade 2, Trieda IV |
| Farba: | Biela / LED indikácia - Červená |
| Interná záložná batéria: | 12 V / 2.2 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Napájanie: | 13.8 V DC ( 11 ... 15 V DC ) (napájanie z externého adaptéra) |
| Maximálny odber prúdu: | 150 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| Rozmery: | 295 x 210 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | AMC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





