- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR TSZ-4D TELMOR
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR TSZ-4D TELMOR
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR TSZ-4D TELMORSkladom31,08 EUR25,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 105 dB ; Maximálny odber prúdu: 165 mA ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -30 °C ... 30 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
| Hladina intenzity zvuku: | 105 dB |
| Maximálny odber prúdu: | 165 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Červená |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Independent control of optical and acoustic signalling |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 30 °C |
| Napájanie: | 12 V DC ± 2 V (napájanie z externého adaptéra) |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| Rozmery: | 183 x 310 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





