- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Infračervené osvetlenie
- VONKAJŠIE IR OSVETLENIE 3N-80/60S2
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE 3N-80/60S2
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE 3N-80/60S2Skladom65,22 EUR53,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah: 80 m ; Uhol osvetlenia: 60 ° ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 12 V DC / 1.1 A ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
| Dosah: | 80 m |
| Uhol osvetlenia: | 60 ° |
| Kryt: | Kovová |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.1 A |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Rozmery: | 150 x 105 x 197 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





