- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Infračervené osvetlenie
- VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-30/120
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-30/120
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-30/120Skladom36,97 EUR30,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah: 30 m ; Uhol osvetlenia: 120 ° ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 12 V DC / 1.67 A ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
| Dosah: | 30 m |
| Uhol osvetlenia: | 120 ° |
| Kryt: | Hliník |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.67 A |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 180 x 140 x 94 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





