- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Infračervené osvetlenie
- VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-50/90
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-50/90
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE IRL-50/90Skladom28,37 EUR23,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah: 50 m ; Uhol osvetlenia: 90 ° ; Kryt: Hliník, Farba : Svetlo šedý ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 12 V DC / 1.25 A ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
| Dosah: | 50 m |
| Uhol osvetlenia: | 90 ° |
| Kryt: | Hliník, Farba : Svetlo šedý |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.25 A |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.786 kg |
| Rozmery: | 180 x 140 x 94 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





