- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Infračervené osvetlenie
- VONKAJŠIE IR OSVETLENIE LIR-CA32 IR LAB
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE LIR-CA32 IR LAB
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE LIR-CA32 IR LABSkladom75,84 EUR61,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah: 45 m ; Uhol osvetlenia: 80 ° ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 12 V DC / 0.41 A, 24 V AC / 0.32 A ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
| Dosah: | 45 m |
| Uhol osvetlenia: | 80 ° |
| Kryt: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Rozmery: | 205 x 90 x 77 mm |
| Výrobca / Značka: | IR LAB |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





