- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Infračervené osvetlenie
- VONKAJŠIE IR OSVETLENIE LIR-IS88 IR LAB
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE LIR-IS88 IR LAB
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠIE IR OSVETLENIE LIR-IS88 IR LABSkladom204,91 EUR166,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah: 60 m ; Uhol osvetlenia: 130 ° ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 12 V DC / 1.5 A ; Optická vlnová dĺžka: 850 nm ;
| Dosah: | 60 m |
| Uhol osvetlenia: | 130 ° |
| Kryt: | Kovová |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Optická vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.97 kg |
| Rozmery: | Ø 157 x 228 mm |
| Výrobca / Značka: | IR LAB |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





