- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Fotopasce
- VTÁČIE KRMÍTKO S FOTOPASCOU APTI-W31BF1-VICOHOME
VTÁČIE KRMÍTKO S FOTOPASCOU APTI-W31BF1-VICOHOME
- Kompletné špecifikácie
VTÁČIE KRMÍTKO S FOTOPASCOU APTI-W31BF1-VICOHOMESkladom88,84 EUR72,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 2 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 95 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 7 m ; Externá pamäť: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón ;
| Čidlo: | 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 95 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 7 m |
| Zabudovaný monitor: | ![]() |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Externá pamäť: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (nie je súčasťou balenia) |
| Rozlíšenie video nahrávok: | 1920 x 1080 |
| Denný/nočný režim: | automatický filter ICR |
| PIR detektor: | ![]() |
| Komunikácia GSM/GPRS: | ![]() |
| SIM karta: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | 5200 mAh Nabíjanie akumulátora : 5 V, Konektor USB-C - possibility to connect a solar panel integrated into the canopy, or a USB power supply |
| Spotreba energie v režime Standby: | 420 µA |
| Príkon v prevádzkovom režime: | max. 550 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 80 % (bez kondenzácie) |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| Rozmery: | 227 x 219 x 260 mm |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






