- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Fotopasce
- VTÁČIE KRMÍTKO S FOTOPASCOU BC-TYQ40
VTÁČIE KRMÍTKO S FOTOPASCOU BC-TYQ40
- Kompletné špecifikácie
VTÁČIE KRMÍTKO S FOTOPASCOU BC-TYQ40Skladom95,55 EUR77,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 4 Mpx CMOS ; Uhol záberu: 130 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 6 m ; Externá pamäť: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Podpora mobilných telefónov: Zariadenie podporuje cloud Tris Home, ktorý je prístupný cez aplikáciu na smartfóne ;
| Čidlo: | 4 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 130 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 6 m |
| Zabudovaný monitor: | ![]() |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Externá pamäť: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (nie je súčasťou balenia) |
| Rozlíšenie video nahrávok: | 2560 x 1440 |
| Denný/nočný režim: | automatický filter ICR |
| PIR detektor: | ![]() |
| Komunikácia GSM/GPRS: | ![]() |
| SIM karta: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | 2 ks. Batéria 18650 - 4000 mAh Nabíjanie akumulátora : 5 V, Konektor USB-C |
| Spotreba energie v režime Standby: | 250 µA |
| Príkon v prevádzkovom režime: | max. 300 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 160 x 255 x 295 mm |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






