- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR CD-2 SATEL
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR CD-2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR CD-2 SATELSkladom27,53 EUR22,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 5 x 1 m, 15 ° ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 5 x 1 m, 15 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 40 mA / 24 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 7 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 1 m/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 105 x 25 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






