- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - HIKVISION / PYRONIX
- ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR DS-PDC15-EG2(B) Hikvision
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR DS-PDC15-EG2(B) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR DS-PDC15-EG2(B) HikvisionSkladom24,35 EUR19,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 15 m / 6.3 ° ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 15 m / 6.3 ° |
| Regulácia citlivosti: | |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Výstup alarmu: | NC / EOL-NC / 2EOL-NC |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC / 12 mA @ 12 V (max) |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 2.0 m/s |
| Stupeň ochrany (Trieda): | Grade 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 87 x 65 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300612 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







