- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - PARADOX
- ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR NV37M-P2C PARADOX
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR NV37M-P2C PARADOX
- Kompletné špecifikácie
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR NV37M-P2C PARADOXSkladom75,97 EUR61,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 7.5 x 2 m - režim PET 10 x 2 m - režim SHARP ; Uhol detekcie: ~ 12 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 50 cm ≤ 40 kg ;
| Použitie: | Vonkajšie / Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | |
| Uhol detekcie: | ~ 12 ° |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2 m |
| Regulácia citlivosti: | 3 stupňová |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 50 cm / ≤ 40 kg |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| LED indikácia: | |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 19.2 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | Trieda IV |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 42 x 123 x 62 mm |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





