- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Ostatné káblové senzory PIR
- ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR PIR-CRT VIDICON
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR PIR-CRT VIDICON
- Kompletné špecifikácie
ZÁCLONOVÝ SENZOR PIR PIR-CRT VIDICONSkladom28,43 EUR23,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Uhol detekcie: 4 ° ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 3.5 m ; Regulácia citlivosti; Digitálna kompenzácia teploty; Vybrané vlastnosti: Nastaviteľná šošovka umožňuje nastaviť detektor ako horizontálnu alebo vertikálnu clonu ; Farba: Biela ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Uhol detekcie: | 4 ° |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 3.5 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Výstup alarmu: | NC |
| Doba signalizácie narušenia: | 4 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | EN 50131-2-2 Grade 2 |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC @ 12 mA / 23 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 37 x 130 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDICON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






