- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- ZÁHRADNÁ LAMPA LED SO SENZOROM POHYBU AD-NL-6148BLR4 LED ADVITI
ZÁHRADNÁ LAMPA LED SO SENZOROM POHYBU AD-NL-6148BLR4 LED ADVITI
- Kompletné špecifikácie
ZÁHRADNÁ LAMPA LED SO SENZOROM POHYBU AD-NL-6148BLR4 LED ADVITISkladom41,07 EUR33,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: TOS ; Svetelný tok: 2200 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 230 V AC ; Aktívny výkon: 30 W ; Vybrané vlastnosti: PIR detektor - Zabudovaný, Uhol detekcie : 120 °, Regulácia citlivosti súmrakového senzoru, Regulácia času svietenia ; Farba: Čierny ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Rad: | TOS |
| Svetelný tok: | 2200 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Aktívny výkon: | 30 W |
| Energetická trieda: | g |
| CRI: | 85 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Fasádne svietidlo - polykarbonát |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.70 kg |
| Rozmery: | 225 x 187 x 199 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





