- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- ZÁHRADNÁ LAMPA LED SO SENZOROM POHYBU AD-OP-6605BLPMR4 ENID LED ADVITI
ZÁHRADNÁ LAMPA LED SO SENZOROM POHYBU AD-OP-6605BLPMR4 ENID LED ADVITI
- Kompletné špecifikácie
ZÁHRADNÁ LAMPA LED SO SENZOROM POHYBU AD-OP-6605BLPMR4 ENID LED ADVITISkladom19,06 EUR15,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 800 lm ; Uhol osvetlenia: > 80 ° ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 230 V AC ; Aktívny výkon: 10 W ; Vybrané vlastnosti: PIR detektor - Zabudovaný, Uhol detekcie : 140 °, Regulácia citlivosti súmrakového senzoru, Regulácia času svietenia ; Farba: Čierny ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Svetelný tok: | 800 lm |
| Uhol osvetlenia: | > 80 ° |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Aktívny výkon: | 10 W |
| Energetická trieda: | E |
| CRI: | 80 ... 89 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Fasádne svietidlo - Matný/saténny plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 232 x 88 x 54 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





