- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Pripájacie škatule
- ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3P-M16
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3P-M16
- Kompletné špecifikácie
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3P-M16Skladom3,03 EUR2,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 2 ; Počet svoriek: 2 x 3 ks. ; Index of Protection: IP68 ; Priemer kábla: Ø 3.5 ... Ø 10.2 mm ; Rozmery: 58 ... 65 x 21 x 21 mm ;
| Počet priechodiek: | 2 |
| Počet svoriek: | 2 x 3 ks. |
| Index of Protection: | IP68 |
| Napäťová izolácia: | 300 V |
| Priemer kábla: | Ø 3.5 ... Ø 10.2 mm |
| Prierez kábla: | 0.5 ... 1.5 mm² |
| Rozmery: | 58 ... 65 x 21 x 21 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




