- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Pripájacie škatule
- ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3P-M20
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3P-M20
- Kompletné špecifikácie
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3P-M20Skladom3,59 EUR2,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 2 ; Počet svoriek: 2 x 3 ks. ; Index of Protection: IP68 ; Priemer kábla: Ø 5 ... Ø 10.5 mm ; Rozmery: 72 ... 80 x 24 x 24 mm ;
| Počet priechodiek: | 2 |
| Počet svoriek: | 2 x 3 ks. |
| Index of Protection: | IP68 |
| Napäťová izolácia: | 450 V |
| Priemer kábla: | Ø 5 ... Ø 10.5 mm |
| Prierez kábla: | 0.5 ... 4 mm² |
| Rozmery: | 72 ... 80 x 24 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




