- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Pripájacie škatule
- ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-RJ45/6
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-RJ45/6
- Kompletné špecifikácie
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-RJ45/6Skladom6,37 EUR5,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hermetická škatuľka určená pre rýchle a ľahké spojenie dvoch Patchcordov RJ45; Počet priechodiek: 2 ; Konektory: 2 x Zásuvka RJ-45 ; Index of Protection: IP67 ; Určenie: Hermetické spojenie dvoch Patchcordov RJ45 - Splňuje požiadavky kategórie 6 ; Rozmery: 133 x 30 x 30 mm ;
| Počet priechodiek: | 2 |
| Konektory: | 2 x Zásuvka RJ-45 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Priemer kábla: | Ø 4 ... Ø 7 mm |
| Určenie: | Hermetické spojenie dvoch Patchcordov RJ45 - Splňuje požiadavky kategórie 6 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 133 x 30 x 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




