- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- ZARIADENIE NA SIGNALIZÁCIU VSTUPU ED-30A3
ZARIADENIE NA SIGNALIZÁCIU VSTUPU ED-30A3
- Kompletné špecifikácie
ZARIADENIE NA SIGNALIZÁCIU VSTUPU ED-30A3Skladom17,72 EUR14,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zvukový signalizátor vstupu je vybavený foto-optickým snímačom; Použitie: Vnútorný ; Typ snímača: Foto-optické ; Dosah: max. 4 m ; Poplachová signalizácia: Výber z 8 zvukov ;
| Použitie: | Vnútorný |
| Typ snímača: | Foto-optické |
| Dosah: | max. 4 m |
| Poplachová signalizácia: | Výber z 8 zvukov, vyberané prepínačom |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Menšia spotreba energie Zapínanie spínačom |
| Napájanie z batérie: | 2 x 1.5 V LR6 (AA) (nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 60 µA Pohotovostný režim 30 mA Prevádzka |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 35 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 90 x 65 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





