- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) LED
- ZÓNOVÉ KLÁVESNICE INT-SF-B SATEL
ZÓNOVÉ KLÁVESNICE INT-SF-B SATEL
- Kompletné špecifikácie
ZÓNOVÉ KLÁVESNICE INT-SF-B SATELSkladom69,00 EUR56,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi; Spolupráca: INTEGRA ; Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: max. 2 A ; Hlavné vlastnosti: Farba podsvietenia - Biela ; Farba: Čierny ;
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: | max. 2 A |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 40 mA |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 93 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 143 x 80 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




