- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR APTI-XB0401-S35 4 KANÁLY
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR APTI-XB0401-S35 4 KANÁLY
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR APTI-XB0401-S35 4 KANÁLYSkladom53,09 EUR43,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-TVI : 5M-N, AHD / HD-TVI / HD-CVI : 4M-N, IP : max. 5 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 8 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 5M-N - 1296 x 1944 px, , 4M-N - 1280 x 1440 px, 1080N - 960 x 1080 px, 720p - 1280 x 720 px, , 960H - 960 x 480 px, max. 5 Mpx - 2592 x 1944 px |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 5 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 5M-N @ 1 ... 12 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivovanie záznamov (.avi) vo formáte USB (pendrive) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávok. Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 4 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100 Base-T |
| Sieťové funkcie: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 6000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 12345 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80, 5000, 6000 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Coaxial |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 7 W (bez HDD) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Rozmery: | 260 x 243 x 46 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






