- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7204HUHI-M1/PXT/4A+4/1ALM 4 KANÁLY AcuSense PoC Hikvision
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7204HUHI-M1/PXT/4A+4/1ALM 4 KANÁLY AcuSense PoC Hikvision
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7204HUHI-M1/PXT/4A+4/1ALM 4 KANÁLY AcuSense PoC HikvisionSkladom438,09 EUR356,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 4 ks. CINCH, 4 ks. BNC, Coaxial audio - Audio z kamier ; Metóda kompresie obrazu: H.265 Pro+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-TVI / HD-CVI : 8 Mpx - iba 1 CH, 8M-N - iba 2,3,4 CH, AHD : 5 Mpx, IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 12 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 1 ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 8 Mpx - 3840 x 2160 px - iba 1 CH , 8M-N - 1920 x 2160 px - iba 2,3,4 CH , 5 Mpx - 2560 x 1944 px , 960H - 960 x 576 px , max. 8 Mpx - 3840 x 2160 px |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 12 políčok/s 8M-N @ 1 ... 15 políčok/s 5 Mpx (3K) @ 1 ... 20 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 25 políčok/s 4 Mpx @ 1 ... 25 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 4 x HD-TVI / AHD / HD-CVI / CVBS / IP + 4 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 12 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky. Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 4 kamier Funkcia Smart Search AcuSearch |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Program zákazníka a prehliadač IE: live náhľad, prehrávanie a archivovanie nahrávok, čiastočná konfigurácia parametrov zapisovača. 32 užívateľov on-line Zhoda s ONVIF |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Ovládanie PTZ: | RS-485PELCO-D/P Ovládanie zhodné s coax HD-TVI Hikvision |
| Detekcia pohybu: | 2.0 |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.36 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 20 W (bez HDD) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| Rozmery: | 315 x 249 x 45 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300229475 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






