- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7216HQHI-M2/XT 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7216HQHI-M2/XT 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7216HQHI-M2/XT 16 KANÁLOV AcuSense HikvisionSkladom606,70 EUR493,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH, 16 ks. BNC, Coaxial audio - Audio z kamier ; Metóda kompresie obrazu: H.265 Pro+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-TVI : 3K Lite, HD-TVI / HD-CVI / AHD : 5M-N, 4M-N, IP : max. 6 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 12 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 16 ks. BNC - AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 3K Lite - 1480 x 1944 px , 5M-N - 1296 x 1944 px , 4M-N - 1280 x 1440 px , 1080p - 1920 x 1080 px , 1080N - 960 x 1080 px , 720p - 1280 x 720 px , 960H - 960 x 576 px , max. 6 Mpx - 3072 x 2048 px |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 6 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 3K Lite @ 1 ... 12 políčok/s 5M-N @ 1 ... 12 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 1080p @ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 16 x HD-TVI / AHD / HD-CVI / PAL / IP + 8 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 2 x 12 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky. Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 16 kamier Funkcia Smart Playback |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100/1000 Base-T |
| Sieťové funkcie: | Program zákazníka a prehliadač IE: live náhľad, prehrávanie a archivovanie nahrávok, čiastočná konfigurácia parametrov zapisovača. 128 užívateľov on-line Zhoda s ONVIF |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| USB: | |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | RS-485PELCO-D/P Ovládanie zhodné s coax HD-TVI Hikvision |
| Detekcia pohybu: | 2.0 |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 3.33 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 40 W (bez HDD) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.81 kg |
| Rozmery: | 385 x 326 x 52 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300229171 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






