- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7216HUHI-M2/XT 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7216HUHI-M2/XT 16 KANÁLOV AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR IDS-7216HUHI-M2/XT 16 KANÁLOV AcuSense HikvisionNie je skladom1 101,85 EUR895,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH, 16 - Podpora audia po koncentrickom kábli ; Metóda kompresie obrazu: H.265 Pro+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-TVI / HD-CVI : 8 Mpx, HD-TVI : 5 Mpx, HD-CVI : 5 Mpx, HD-TVI / AHD : 5 Mpx, HD-TVI / HD-CVI / AHD : 4 Mpx, IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 12 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 16 ks. BNC - AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 8 Mpx - 3840 x 2160 px , 5 Mpx - 2960 x 1665 / 3328 x 1504 px (3K) , 5 Mpx - 2880 × 1620 / 2592 × 1944 px (3K) , 5 Mpx - 2560 x 1944 px , 4 Mpx - 2560 x 1440 px , 1080p - 1920 x 1080 px , 720p - 1280 x 720 px , 576i - 704 × 576 px , max. 8 Mpx - 3840 x 2160 px |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 12 políčok/s 5 Mpx (3K) @ 1 ... 20 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 20 políčok/s 4 Mpx @ 1 ... 25 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 16 x HD-TVI / AHD / HD-CVI / PAL / IP + 32 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 2 x 12 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky. Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 24 kamier Funkcia Smart Playback |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100/1000 Mb/s |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| USB: | |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Detekcia pohybu: | 2.0 |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 60 W (bez HDD) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 2.10 kg |
| Rozmery: | 385 x 315 x 52 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300229468 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






