- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR1B04-I/T 4 KANÁLY DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR1B04-I/T 4 KANÁLY DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR1B04-I/T 4 KANÁLY DAHUASkladom133,34 EUR108,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH, 4 - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD : 1080N, HD-CVI : 1080N, HD-TVI : 1080N, CVBS : 960H, IP : max. 1080p ; Podporované pevné disky: 1 x 6 TB SATA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC - AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 1080p IP @ 1 ... 25 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 4 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 1 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 6 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) |
| Sieťové funkcie: | Program zákazníka a prehliadač IE: live náhľad, prehrávanie a archivovanie nahrávok, čiastočná konfigurácia parametrov zapisovača. |
| USB: | 2 x USB 2.0 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Hlavné vlastnosti: | SMD PLUS – hľadanie objektu klasifikovaného ako: človek, motorové vozidlo, bezmotorové vozidlo |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 197 x 204 x 42 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






