- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR1B16-I/T 16 KANÁLOV DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR1B16-I/T 16 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR1B16-I/T 16 KANÁLOV DAHUASkladom282,04 EUR229,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / Smart H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : IP : max. 6 Mpx - 3072 x 2048 ; Podporované pevné disky: 1 x 16 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: Podpora Coax Audio/Alarm, Smart Dual Light ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 16 ks. BNC |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | 1 ks. - RCA (CINCH) 16 - Podpora audia po koncentrickom kábli |
| Audio výstupy: | 1 ks. RCA (CINCH) |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | AHD / HD-CVI / HD-TVI : 1080N - 960 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , CVBS : 960H - 960 x 576 IP : max. 6 Mpx - 3072 x 2048 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | prvý kanál 1080N / 720p @ 1...25 políčok/s ostatné kanály 1080N @ 1 ... 15 políčok/s 720p @ 1 ... 15 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s |
| Prevádzkové režimy: | 16 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 2 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 16 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Podpora mobilných telefónov: | Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | ![]() |
| Detekcia pohybu: | SMD Plus |
| Hlavné vlastnosti: | |
| USB: | 1 ks. USB 2.0 1 ks. USB 3.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 260 x 232 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






