- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR5104HS-4KL-I3/T 4 KANÁLY WizSense DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR5104HS-4KL-I3/T 4 KANÁLY WizSense DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR5104HS-4KL-I3/T 4 KANÁLY WizSense DAHUASkladom334,63 EUR272,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : max. 8 Mpx IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 16 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: Analýza IVS - pokročilé funkcie perimetrickej ochrany, Podpora Coax Audio/Alarm, pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC |
| Video výstupy: | Existuje možnosť nakonfigurovať na jednom z výstupov funkcie SPOT |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH 4 Kanály - Podpora audia po koncentrickom kábli |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | max. 8 Mpx - 3840 x 2160, 4K UHD |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 7 políčok/s 4K-N @ 1 ... 15 políčok/s 6 Mpx @ 1 ... 10 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 12 políčok/s 4 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 4M-N @ 1 ... 25 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 4 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 4 x IP |
| Režim záznamu: | Všeobecné, alarm, detekcia pohybu, inteligentné, POS |
| Podporované pevné disky: | 1 x 16 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | AcuPick - technológia rýchleho vyhľadávania osôb a vozidiel v záberoch, ktorá využíva umelú inteligenciu na výrazné skrátenie času vyhľadávania a zvýšenie relevantnosti výsledkov Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchronizácia prehrávania všetkých kanálov, funkcia Smart Search Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4 kanály |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | 260 x 238 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






