- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR5232AN-I3/T 32 KANÁLY DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR5232AN-I3/T 32 KANÁLY DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR XVR5232AN-I3/T 32 KANÁLY DAHUASkladom1 082,25 EUR879,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH 32 Kanály - Podpora audia po koncentrickom kábli ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / Smart H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD : 5M-N, HD-CVI : 5M-N, HD-TVI : 5M-N, CVBS : 960H IP : max. 6 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 16 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu, pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí a vozidiel ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP |
| Video výstupy: | 32 ks. BNC |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH , 32 Kanály - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 6 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 5M-N @ 1 ... 12 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 1080p @ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 32 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 16 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 2 x 16 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/9/16 kanálov |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| USB: | 1 ks. USB 3.0 1 ks. USB 2.0 |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| Rozmery: | 375 x 290 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






