- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5816S-I3 WizSense 16 KANÁLOV DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5816S-I3 WizSense 16 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5816S-I3 WizSense 16 KANÁLOV DAHUASkladom2 292,02 EUR1 863,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : 5M-N - 1296 x 1440, 4M-N - 1280 x 1440, IP : max. 8.3 Mpx 4K UHD - 3840 x 2160 ; Podporované pevné disky: 8 x 16 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 6 ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 16 ks. BNC |
| Video výstupy: | 2 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | 1 ks. - Zásuvka BNC - Mikrofón 16 ks. - Zásuvka BNC 16 - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI |
| Audio výstupy: | 1 ks. Zásuvka BNC |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | AHD / HD-CVI / HD-TVI : 5M-N - 1296 x 1440 , 4M-N - 1280 x 1440 , 1080p - 1920 x 1080 , 1080N - 960 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , AHD / HD-TVI : 3M-N 1024 x 1536 , CVBS : 960H - 960 x 576 IP : max. 8.3 Mpx4K UHD - 3840 x 2160 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8.3 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 5M-N @ 1 ... 10 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 1080p @ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 16 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 8 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Inteligentné vyhľadávanie tvárí AI – paralelné vyhľadávanie v archíve nahrávok tvárí na základe max 8 fotografií zohľadnením prahu podobnosti (pre každú fotografiu samostatne) Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/9/16 kanálov |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 6 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny |
| Hlavné vlastnosti: | |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 2 ks. USB 3.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 6.7 kg |
| Rozmery: | 440 x 463 x 95 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






