- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 16 kanálové a viac
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5832S-4KL-I3 32 KANÁLY DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5832S-4KL-I3 32 KANÁLY DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5832S-4KL-I3 32 KANÁLY DAHUASkladom4 550,83 EUR3 699,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 16 ks. BNC, 1 ks. BNC - Mikrofón ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : 8 Mpx, IP : max. 12 Mpx ; Podporované pevné disky: 8 x 16 TB SATA + 1 x eSATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 6 ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 32 ks. BNC |
| Video výstupy: | Existuje možnosť nakonfigurovať na jednom z výstupov funkcie SPOT |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 8 Mpx - 3840 x 2160 , 8M-N - 1920 x 2160 , 6 Mpx - 2880 x 1920 - iba HD-CVI , 5 Mpx - 2592 x 1944 , 4 Mpx - 2560 x 1440 , 4M-N - 1280 x 1440 , 3 Mpx - 2048 x 1536 - iba AHD / HD-TVI , 1080p - 1920 x 1080 , 720p - 1280 x 720 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 12 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 7 políčok/s 4K-N @ 1 ... 15 políčok/s 6 Mpx @ 1 ... 10 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 12 políčok/s 4 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 4M-N @ 1 ... 25 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 32 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 8 x 16 TB SATA + 1 x eSATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Inteligentné vyhľadávanie tvárí AI – paralelné vyhľadávanie v archíve nahrávok tvárí na základe max 8 fotografií zohľadnením prahu podobnosti (pre každú fotografiu samostatne) Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/9/16 kanálov |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 6 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny |
| Hlavné vlastnosti: | |
| USB: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 6.98 kg |
| Rozmery: | 440 x 463 x 95 mm, RACK 19", 2U |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






