- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 8 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR7108HE-4KL-I 8 KANÁLOV DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR7108HE-4KL-I 8 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR7108HE-4KL-I 8 KANÁLOV DAHUASkladom518,86 EUR421,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 8 ks. CINCH, 8 - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-CVI : 8 Mpx - 3840 x 2160, AHD : 5 Mpx - 2592 x 1944, HD-TVI : 5 Mpx - 2592 x 1944, IP : max. 8.3 Mpx - 3840 x 2160 px ; Podporované pevné disky: 1 x 10 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 8 ks. BNC |
| Video výstupy: | Existuje možnosť nakonfigurovať na jednom z výstupov funkcie SPOT |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Počet úrovní kompresie: | 6 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 8 Mpx - 3840 x 2160 , 6 Mpx - 2880 x 1920 4 Mpx - 2560 x 1440 1080p - 1920 x 1080 720p - 1280 x 720 5 Mpx - 2592 x 1944 , 4 Mpx - 2560 x 1440 3 Mpx - 2048 x 1536 1080p - 1920 x 1080 720p - 1280 x 720 5 Mpx - 2592 x 1944 , 4 Mpx - 2560 x 1440 3 Mpx - 2048 x 1536 1080p - 1920 x 1080 720p - 1280 x 720 960H - 960 x 576 max. 8.3 Mpx - 3840 x 2160 px |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 7 políčok/s 6 Mpx @ 1 ... 10 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 12 políčok/s 4 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 4M-N @ 1 ... 25 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 8 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 8 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 10 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchronizácia prehrávania všetkých kanálov, funkcia Smart Search Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/9 kanálov |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 3 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Hlavné vlastnosti: | |
| USB: | 1 ks. USB 2.0 1 ks. USB 3.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| Rozmery: | 325 x 255 x 55 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






