- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 8 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR7208A-4K-I3 8 KANÁLOV WizSense DAHUA
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR7208A-4K-I3 8 KANÁLOV WizSense DAHUA
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR7208A-4K-I3 8 KANÁLOV WizSense DAHUASkladom1 396,34 EUR1 135,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 4 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: AI Coding / Smart H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : 8 Mpx, IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 16 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 8 / 3 ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu, pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí a vozidiel ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 8 ks. BNC |
| Video výstupy: | |
| Audio vstupy: | 4 ks. CINCH , 8 Kanálov - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | AI Coding / Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 8 Mpx - 3840 x 2160 , 4K-N - 1920 x 2160 , 6 Mpx - 2880 x 1920 - iba HD-CVI , 5 Mpx - 2592 x 1944 , 4 Mpx - 2560 x 1440 , 3 Mpx - 2048 x 1536 - iba AHD / HD-TVI , 1080p - 1920 x 1080 , 720p - 1280 x 720 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 4K-N @ 1 ... 25 políčok/s 6 Mpx @ 1 ... 20 políčok/s 5 Mpx @ 1 ... 25 políčok/s 4 Mpx @ 1 ... 25 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 25 políčok/s 1080p @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 8 x AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS / IP + 8 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 2 x 16 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchrónne prehrávanie 1, 4 alebo 9 kanálov, funkcia Smart Playback |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 3 |
| USB: | |
| Sériové porty: | RS-485 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485 - PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | < 15 W (bez HDD) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.73 kg |
| Rozmery: | 375 x 288 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






