- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Bezdrôtové duálne senzory (PIR + MW)
- BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR AOD-210 ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR AOD-210 ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR AOD-210 ABAX/ABAX2 SATELSkladom194,34 EUR158,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ detektoru: MW + duálny pyroelektrický senzor; Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, ≤ 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, ≤ 500 m - ABAX ; Dosah detekcie PIR: 16 m / 90 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 20 kg ; Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): ≤ 2 roky ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Dosah detekcie PIR: | 16 m / 90 ° |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 20 kg |
| Napájanie: | CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): | ≤ 2 roky |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP54 |
| Rozmery: | 65 x 138 x 58 mm |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




