- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Bezdrôtové duálne senzory (PIR + MW)
- BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR APMD-250 ABAX/ABAX2 SATEL
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR APMD-250 ABAX/ABAX2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR APMD-250 ABAX/ABAX2 SATELSkladom102,70 EUR83,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ detektoru: MW + duálny pyroelektrický senzor; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 2000 m @ ABAX2 max. 500 m @ ABAX ; Dosah detekcie PIR: 15 m / 90 ° ; Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): 2 roky ;
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 2000 m @ ABAX2 max. 500 m @ ABAX |
| Dosah detekcie PIR: | 15 m / 90 ° |
| Napájanie: | CR123A 3 V |
| Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): | približne 2 roky |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2 m ... 2.4 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 137 x 62 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




