- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Bezdrôtové duálne senzory (PIR + MW)
- BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR ARD2231-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR ARD2231-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR ARD2231-W2(868) DAHUANie je skladom64,78 EUR52,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Dosah detekcie PIR: 12 m / 90 ° ; Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): ~ 3 roky ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 18 kg, < 50 cm ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Použitie: | Do interiérov |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Dosah detekcie PIR: | 12 m / 90 ° |
| Napájanie: | 1 x CR123A 3 V Lítiová batéria (súčasťou balenia) |
| Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): | ~ 3 roky |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 m |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 18 kg, < 50 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 104 x 60 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




