- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Bezdrôtové duálne senzory (PIR + MW)
- BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR ARD2251E-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR ARD2251E-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR ARD2251E-W2(868) DAHUASkladom170,64 EUR138,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Dosah detekcie PIR: 15 m / 90 ° ; Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): ~ 5 roky ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 40 kg, ≤ 80 cm ;
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Použitie: | Vonkajšie / Do interiérov |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Dosah detekcie PIR: | 15 m / 90 ° |
| Napájanie: | 4 x CR123A 3 V Lítiová batéria (súčasťou balenia) |
| Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): | ~ 5 roky |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 2 m/s |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1 m |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 40 kg, ≤ 80 cm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 211 x 106 x 94 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




