- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Bezdrôtové duálne senzory (PIR + MW)
- BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR EVOPIR-DT EVOLINK (868 MHZ) GENEVO
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR EVOPIR-DT EVOLINK (868 MHZ) GENEVO
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DUÁLNY MIKROVLNNÝ+PIR DETEKTOR EVOPIR-DT EVOLINK (868 MHZ) GENEVOSkladom97,81 EUR79,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Frekvenčné pásmo: 869.7 MHz ... 870.0 MHz ; Dosah detekcie PIR: 12 m / 90 ° ; Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): min. 2 roky ;
| Spolupráca: | EvoLINK (868 MHz) |
| Frekvenčné pásmo: | 869.7 MHz ... 870.0 MHz |
| Dosah detekcie PIR: | 12 m / 90 ° |
| Napájanie: | CR123A 3 V |
| Prevádzková doba batérie (v úspornom režime): | min. 2 roky |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.0 m ... 3.0 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.066 kg |
| Rozmery: | 110 x 60 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




