- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2622X Hikvision
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2622X Hikvision
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2622X HikvisionSkladom779,48 EUR633,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných čítačiek: 4 ks. @ RS-485, 4 ks. @ Wiegand ; Vstupná linka: 4 ks. - Vstupy alarmu, 2 ks. - Jazýčkový kontakt , 2 ks. - Tlačidlo otvárania bránky/brány, 1 ks. - Tamper 4 ks. - núdzový vstup, ; Výstupná linka: 2 ks. - Relé zámky, 4 ks. - Relé , 4 ks. - Výstup alarmu ; Komunikácia: RS-485, Ethernet, Wiegand (W26 / W34), Open Supervised Device Protocol (OSDP) ;
| Počet podporovaných čítačiek: | |
| Vstupná linka: | |
| Výstupná linka: | , |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 3.8 kg |
| Rozmery: | 360 x 345 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302921437 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




