- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK GUĽATÝCH KAMIER DS-1280ZJ-S Hikvision
DRŽIAK GUĽATÝCH KAMIER DS-1280ZJ-S Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK GUĽATÝCH KAMIER DS-1280ZJ-S HikvisionSkladom46,21 EUR37,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 52 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 52 mm |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 168 x 137 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700579 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




