- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- BCS
- DRŽIAK KAMERY BCS-ATU-B BCS
DRŽIAK KAMERY BCS-ATU-B BCS
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY BCS-ATU-B BCSSkladom25,91 EUR21,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: BCS ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 60 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | BCS |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 60 mm |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| Rozmery: | 143 x 143 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | BCS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




