- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1260ZJ-BLACK Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1260ZJ-BLACK Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1260ZJ-BLACK HikvisionSkladom37,02 EUR30,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Vzdialenosti montážnych otvorov: 63 x 63 mm ; Počet otvorov: 4 ; Priemer úchytu: Ø 105 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 37 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 63 x 63 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Priemer úchytu: | Ø 105 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 114 x 114 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702015 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





