- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM21(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM21(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM21(BLACK) HikvisionSkladom26,55 EUR21,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | Ø 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701617 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




