- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM25 Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM25 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM25 HikvisionSkladom26,55 EUR21,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 164 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 41.5 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 164 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 41.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 178 x 164 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700396 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




