- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM55(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM55(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM55(BLACK) HikvisionSkladom40,79 EUR33,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 155 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 83.5 x 46 mm ; Počet otvorov: 4 ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 35 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 155 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 83.5 x 46 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | Ø 155 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702544 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




