- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM55 Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM55 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM55 HikvisionSkladom40,83 EUR33,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 155 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 83.5 x 46 mm ; Počet otvorov: 4 ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 36 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 155 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 83.5 x 46 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 36 mm |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | Ø 155 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702497 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




