- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-M(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-M(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-M(BLACK) HikvisionSkladom46,21 EUR37,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 157 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 78 mm, 97 mm ; Počet otvorov: 2 x 3 ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 53 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 157 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Počet otvorov: | 2 x 3 |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 53 mm |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | Ø 157 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701616 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




