- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-PT6 Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-PT6 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-PT6 HikvisionSkladom33,18 EUR26,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | Ø 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701263 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





