- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- Hikvision
- DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-TR13 Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-TR13 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-TR13 HikvisionNie je skladom40,13 EUR32,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 111 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 111 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 74 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | Ø 111 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702609 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




