- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- DRŽIAK KAMERY PFA121-BLACK-V2 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA121-BLACK-V2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA121-BLACK-V2 DAHUASkladom48,10 EUR39,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 55 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 55 mm |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 134 x 134 x 55 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





